Полезная информация  Топер: практичне доповнення до основного матраца або дивана

Топер: практичне доповнення до основного матраца або дивана

Щоб створити усі умови для здорового й повноцінного сну, не обов’язково витрачати дуже багато грошей. Достатньо придбати гарний матрац, на якому буде зручно спати усім членам родини. Щоб зробити зручною нерівну поверхню, приховати стики й прокидатися із чудовим самопочуттям, купують тонкі матраци – топери. 

Тонкий беспружинний виріб багато у чому схожий на інші моделі такого типу, адже теж має ортопедичний ефект. Найчастіше ним користуються як додатковим, щоб зробити спальне місце зручним і приховати недоліки. Топер має один або декілька шарів, його стандартна товщина, зазвичай, становить 4–8 см, а для наповнення використовують латекс, кокосове волокно, пінополіуретан та інші матеріали.


Топер

Коли ним варто користуватися

Якщо основа ліжка або дивану служить уже багато років, швидше за все, вона просіла і не є такою пружною та еластичною, як була на початку. З часом на старих поверхнях з’являються нерівності, які теж псують спальне місце, перетворюють його на не надто практичне. Тонкий ортопедичний матрац стане чудовим рішенням проблеми, коли з якихось причин господарі ще не можуть придбати новий. Для ліжка можна вибрати модель із максимальною висотою.

Топер стане й чудовим рішенням для дивану, особливо у малогабаритних квартирах, де саме такий предмет використовують для постійного сну. Виріб допоможе створити зручне спальне місце для гостей, якщо вони залишаються на ніч і для них немає додаткового ліжка. Його можна покласти і на підлогу, адже він приховує усі нерівності й знижує початкову жорсткість. Якщо на поверхні є зазори чи стики, найкраще покласти тонкий матрац поверх, щоб людина не відчувала їх.


Топер

Чому варто придбати

Топер стане чудовою знахідкою, яка ніколи не лежатиме без діла, адже існує багато варіантів його використання. Це може бути як додаткова основа домашнього ліжка чи дивану, так і допомога в подорожах, коли треба швидко й просто облаштувати зручне спальне місце за несприятливих умов. Виріб універсальний, підходить для дорослих будь-якого віку, а також дітей. Поєднує в собі велику кількість переваг:

  • не потребує великих фінансових витрат. Немає потреби купувати відразу дорогий матрац, коли на це немає коштів;
  • забезпечує якісний захист від забруднень і для нового виробу. Особливо зручними є моделі із чохлом на блискавці, їх дуже просто прати;
  • зроблений з екологічних матеріалів. Топери гіпоалергенні й не стануть причиною небажаних реакцій.

Хороші варіанти є майже в усіх існуючих цінових категоріях, тому буде не складно обрати найкращий для себе.